Çerez Örnek

2022-2023 Bahar Yarıyılı Kayıt Yenileme İşlemlerinin Uzatılması ile Ek ve Tek Ders Sınavlarına Giremeyen Öğrenciler İçin Süre Verilmesi

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve birçok ilimizi etkileyen deprem dolayısıyla kayıt yenileme işlemini gerçekleştirecek öğrencilerimizin olası mağduriyetlerini önlemek amacıyla "Ege Üniversitesi Kayıt-Kabul Yönergesi'nin Ders Kayıt İşlemleri başlıklı 17-(1) maddesi "Kayıt yenileme tarihleri gerektiğinde Senato tarafından uzatılabilir..." hükmüne istinaden; 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı bahar yarıyılında 06 - 12 Şubat 2023 arasında olan kayıt yenileme tarihlerinin 17 Şubat 2023 Cuma günü 23:59'a kadar uzatılması; Kahramanmaraş, Gaziantep, Hatay, Diyarbakır, Adıyaman, Adana, Malatya, Kilis, Şanlıurfa ve Osmaniye'de yaşayan ve üniversitemizde eğitim gören öğrencilerimize 06 - 17 Şubat 2023 tarihleri arasında sınav ve devam konularında gerekli kolaylığın sağlanmasına ilişkin Üniversitemiz Senatosu'nun 08.02.2023 tarihli ve 4/1 sayılı kararı ile Fakültemiz Yönetim Kurulunun ek ve tek ders sınavları hakkında almış olduğu 09.02.2023 tarih ve 7/5 sayılı kararı ilişikte sunulmuştur.

İlgili yazıya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ